Hakkımızda
Kuruluşumuz

2000 yılında faaliyete başlayan firmamız, Sakarya'da özel taşımacılık alanındaki eksikliği görerek, kaliteli hizmet anlayışı ile 2008 yılında VIP taşımacılık sektöründe de hizmete başlamıştır.

Hizmetimizin kalitesini yükseltme hedefi, sürekli yeniliklere, çalışanların yetkinlik ve motivasyonlarına dayanır. Görevimiz sektörde lider olmak, lider kalmak ve buna yakışır biçimde davranmaktır.

Sunduğumuz hizmetlerin kalite standartlarını ve performanslarını sürekli yükseltirken, maliyetlerini düşürmek, birincil hedefimizdir. Bunu gerçekleştirirken, insani değerlere, çevre ve hukuk kurallarına saygılı olmak, müşterilerimizin uzun vadeli memnuniyetinin de teminatıdır.

Vizyonumuz

Taşımacılık sektöründe müşterilerin ilk tercihi olmaktır.

Misyonumuz

Doğal çevreyi koruyarak ve topluma katkıda bulunarak sürdürdüğümüz personel taşımacılığı hizmetini, güvenli, konforlu, dakik bize güç veriyor ve çalışmalarımızın katkılarıyla atan birikimimiz, adımızı her yerde istediğimiz gibi duyurmak için bize özgün bir ses ve soluk kazandırıyor. İleriye bakarak büyürken bunu çalışmalarımız ve iş ortaklarımızın tam katılımlarıyla gerçekleştirmeyi hedefliyor.
 
 
Pro WEB